Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1901
- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 54 m²
Varnebroek 22 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en een perceel van 54 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Varnebroek 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nassaukwartier en Hout is €510.000. Dat komt neer op circa €6.375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVarnebroek 22 is een woonhuis van 80 m² in de wijk Nassaukwartier en Hout. De buurt telt 715 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.681 inwoners per km².
Varnebroek 22 is een woonhuis in Nassaukwartier en Hout, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Varnebroek 22 heeft 80 m² woonoppervlakte. Het perceel is 54 m². In Nassaukwartier en Hout ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Varnebroek 22 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-10-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Nassaukwartier en Hout in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Varnebroek 22 in Nassaukwartier en Hout bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Varnebroek 22: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.