Streetview Varnebroek 57 Alkmaar

Varnebroek 57, 1815 HA Alkmaar

114 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Varnebroek 57 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 59 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
59 m²
Inhoud
424 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Varnebroek 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Varnebroek 57

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1580 Inwoners
715 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
715 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Nassaukwartier en Hout
78% Koopwoningen
2.681 Inwoners per km²

Locatie van Varnebroek 57

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Varnebroek 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Varnebroek 57?

De gemiddelde woningwaarde in Nassaukwartier en Hout is €510.000. Dat komt neer op circa €4.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Varnebroek 57 zich tot de wijk Nassaukwartier en Hout?

Varnebroek 57 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Nassaukwartier en Hout. De buurt telt 715 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Varnebroek 57?

Varnebroek 57 is een woonhuis in Nassaukwartier en Hout, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Varnebroek 57 vergeleken met de buurt?

Varnebroek 57 heeft 114 m² woonoppervlakte en 424 m³ inhoud. Het perceel is 59 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Nassaukwartier en Hout ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Varnebroek 57 en wat betekent dat?

Varnebroek 57 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Varnebroek 57?

Varnebroek 57 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nassaukwartier en Hout?

De wijk Nassaukwartier en Hout in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaukwartier en Hout?

Vanuit Varnebroek 57 in Nassaukwartier en Hout bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.