Maisonnette (appartement) Nassaulaan 2 A Alkmaar

Nassaulaan 2 A, 1815 GK Alkmaar

233 m² Bouwjaar 1909 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Nassaulaan 2 A is een maisonnette (appartement) in Alkmaar, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
233 m²
Inhoud
991 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.470.000 tot €1.720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nassaulaan 2 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nassaulaan 2 A

Tuin
Ja (100.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1580 Inwoners
715 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
715 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Nassaukwartier en Hout
78% Koopwoningen
2.681 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nassaulaan 2 A

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Nassaulaan 2 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaulaan 2 A?

De prijsindicatie voor Nassaulaan 2 A ligt rond €1.470.000 tot €1.720.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaukwartier en Hout is €510.000. Dat komt neer op circa €2.189 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaulaan 2 A zich tot de wijk Nassaukwartier en Hout?

Nassaulaan 2 A is een maisonnette (appartement) van 233 m² in de wijk Nassaukwartier en Hout. De buurt telt 715 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaulaan 2 A?

Nassaulaan 2 A is een maisonnette (appartement) in Nassaukwartier en Hout, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nassaulaan 2 A vergeleken met de buurt?

Nassaulaan 2 A heeft 233 m² woonoppervlakte en 991 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Nassaukwartier en Hout ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nassaulaan 2 A en wat betekent dat?

Nassaulaan 2 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Nassaulaan 2 A?

Nassaulaan 2 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Nassaukwartier en Hout?

De wijk Nassaukwartier en Hout in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaukwartier en Hout?

Vanuit Nassaulaan 2 A in Nassaukwartier en Hout bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.