Streetview Eikenlaan 33 Alkmaar

Eikenlaan 33, 1815 EK Alkmaar

156 m² Bouwjaar 1995 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Eikenlaan 33 is een appartement in Alkmaar, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
156 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Eikenlaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eikenlaan 33

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Alkmaar

555 Inwoners
255 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
257 Woningvoorraad
€462.000 Gem. woningwaarde Cranenbroek
92% Koopwoningen
2.933 Inwoners per km²

Locatie van Eikenlaan 33

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Eikenlaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Eikenlaan 33?

De gemiddelde woningwaarde in Cranenbroek is €462.000. Dat komt neer op circa €2.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eikenlaan 33 zich tot de wijk Cranenbroek?

Eikenlaan 33 is een appartement van 156 m² in de wijk Cranenbroek. De buurt telt 257 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.933 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eikenlaan 33?

Eikenlaan 33 is een appartement in Cranenbroek, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Eikenlaan 33 vergeleken met de buurt?

Eikenlaan 33 heeft 156 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Cranenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eikenlaan 33 en wat betekent dat?

Eikenlaan 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eikenlaan 33?

Eikenlaan 33 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Cranenbroek?

De wijk Cranenbroek in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cranenbroek?

Vanuit Eikenlaan 33 in Cranenbroek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.