Portiekflat (appartement) Willem de Zwijgerlaan 151 Alkmaar

Willem de Zwijgerlaan 151, 1814 KB Alkmaar

118 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Willem de Zwijgerlaan 151 is een portiekflat (appartement) in Alkmaar, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
118 m²
Inhoud
372 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Willem de Zwijgerlaan 151

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem de Zwijgerlaan 151

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.17 kg/m²

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

820 Inwoners
520 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
528 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Oud-Rochdale
13% Koopwoningen
9.975 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem de Zwijgerlaan 151

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Willem de Zwijgerlaan 151

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem de Zwijgerlaan 151?

De prijsindicatie voor Willem de Zwijgerlaan 151 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Rochdale is €226.000. Dat komt neer op circa €1.915 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem de Zwijgerlaan 151 zich tot de wijk Oud-Rochdale?

Willem de Zwijgerlaan 151 is een portiekflat (appartement) van 118 m² in de wijk Oud-Rochdale. De buurt telt 528 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.975 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem de Zwijgerlaan 151?

Willem de Zwijgerlaan 151 is een portiekflat (appartement) in Oud-Rochdale, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Willem de Zwijgerlaan 151 vergeleken met de buurt?

Willem de Zwijgerlaan 151 heeft 118 m² woonoppervlakte en 372 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Oud-Rochdale ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem de Zwijgerlaan 151 en wat betekent dat?

Willem de Zwijgerlaan 151 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem de Zwijgerlaan 151?

Willem de Zwijgerlaan 151 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 57 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Rochdale?

De wijk Oud-Rochdale in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Rochdale?