Streetview Willem Pieter Speelmanlaan 4 Aerdenhout

Willem Pieter Speelmanlaan 4, 2111 WZ Aerdenhout

104 m² Bouwjaar 1975

Willem Pieter Speelmanlaan 4 is een woonhuis in Aerdenhout, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en een perceel van 236 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €961.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
236 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Willem Pieter Speelmanlaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Aerdenhout

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Aerdenhout

690 Inwoners
280 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
288 Woningvoorraad
€961.000 Gem. woningwaarde Aerdenhout-Noord
93% Koopwoningen
2.253 Inwoners per km²

Locatie van Willem Pieter Speelmanlaan 4

Vergelijkbare woningen in Aerdenhout

Veelgestelde vragen over Willem Pieter Speelmanlaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Pieter Speelmanlaan 4?

De gemiddelde woningwaarde in Aerdenhout-Noord is €961.000. Dat komt neer op circa €9.240 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Pieter Speelmanlaan 4 zich tot de wijk Aerdenhout-Noord?

Willem Pieter Speelmanlaan 4 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Aerdenhout-Noord. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.253 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Pieter Speelmanlaan 4?

Willem Pieter Speelmanlaan 4 is een woonhuis in Aerdenhout-Noord, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Willem Pieter Speelmanlaan 4 vergeleken met de buurt?

Willem Pieter Speelmanlaan 4 heeft 104 m² woonoppervlakte. Het perceel is 236 m². In Aerdenhout-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €961.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Aerdenhout-Noord?

De wijk Aerdenhout-Noord in Aerdenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €961.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aerdenhout-Noord?

Vanuit Willem Pieter Speelmanlaan 4 in Aerdenhout-Noord bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aerdenhout-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Willem Pieter Speelmanlaan 4: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Aerdenhout-Noord?