Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 259 m²
- Perceeloppervlakte
- 729 m²
Lt-Generaal Foulkeslaan 1 is een woonhuis in Aerdenhout, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m² en een perceel van 729 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €961.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lt-Generaal Foulkeslaan 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
3.1 kmDe prijsindicatie voor Lt-Generaal Foulkeslaan 1 ligt rond €805.000 tot €905.000. De gemiddelde woningwaarde in Aerdenhout-Noord is €961.000. Dat komt neer op circa €3.710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLt-Generaal Foulkeslaan 1 is een woonhuis van 259 m² in de wijk Aerdenhout-Noord. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.253 inwoners per km².
Lt-Generaal Foulkeslaan 1 is een woonhuis in Aerdenhout-Noord, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lt-Generaal Foulkeslaan 1 heeft 259 m² woonoppervlakte. Het perceel is 729 m². In Aerdenhout-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €961.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Aerdenhout-Noord in Aerdenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €961.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Lt-Generaal Foulkeslaan 1 in Aerdenhout-Noord bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lt-Generaal Foulkeslaan 1: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Aerdenhout-Noord: restaurant (1.3 km), cafe (2.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €805.000 tot €905.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Aerdenhout-Noord is €961.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.