Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 740 m²
- Perceeloppervlakte
- 7897 m²
- Inhoud
- 2600 m³
- Kamers
- 14
- Slaapkamers
- 5
Boekenroodeweg 16 is een woonhuis in Aerdenhout, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 740 m², een perceel van 7897 m² en 14 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boekenroodeweg 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
1.3 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Aerdenhout-Zuid is €1.339.000. Dat komt neer op circa €1.809 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoekenroodeweg 16 is een woonhuis van 740 m² in de wijk Aerdenhout-Zuid. De buurt telt 252 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 163 inwoners per km².
Boekenroodeweg 16 is een woonhuis in Aerdenhout-Zuid, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Boekenroodeweg 16 heeft 740 m² woonoppervlakte en 2600 m³ inhoud. Het perceel is 7897 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Aerdenhout-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Boekenroodeweg 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-11-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Boekenroodeweg 16 heeft 14 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Aerdenhout-Zuid in Aerdenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.339.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Boekenroodeweg 16 in Aerdenhout-Zuid bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boekenroodeweg 16: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.2 km.