Penthouse Boekenroodeweg 19 Z20 Aerdenhout

Boekenroodeweg 19 Z20, 2111 HJ Aerdenhout

129 m² Bouwjaar 2017 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Boekenroodeweg 19 Z20 is een penthouse in Aerdenhout, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
129 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.180.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
at_edge_of_woods, overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_green_area, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Boekenroodeweg 19 Z20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boekenroodeweg 19 Z20

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.8
CO₂-emissie
2696.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Aerdenhout

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Aerdenhout

510 Inwoners
175 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
252 Woningvoorraad
€1.339.000 Gem. woningwaarde Aerdenhout-Zuid
47% Koopwoningen
163 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boekenroodeweg 19 Z20

Vergelijkbare woningen in Aerdenhout

Veelgestelde vragen over Boekenroodeweg 19 Z20

Wat is de geschatte woningwaarde van Boekenroodeweg 19 Z20?

De prijsindicatie voor Boekenroodeweg 19 Z20 ligt rond €930.000 tot €1.180.000. De gemiddelde woningwaarde in Aerdenhout-Zuid is €1.339.000. Dat komt neer op circa €10.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boekenroodeweg 19 Z20 zich tot de wijk Aerdenhout-Zuid?

Boekenroodeweg 19 Z20 is een penthouse van 129 m² in de wijk Aerdenhout-Zuid. De buurt telt 252 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boekenroodeweg 19 Z20?

Boekenroodeweg 19 Z20 is een penthouse in Aerdenhout-Zuid, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Boekenroodeweg 19 Z20 vergeleken met de buurt?

Boekenroodeweg 19 Z20 heeft 129 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Aerdenhout-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boekenroodeweg 19 Z20 en wat betekent dat?

Boekenroodeweg 19 Z20 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2696.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boekenroodeweg 19 Z20?

Boekenroodeweg 19 Z20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Aerdenhout-Zuid?

De wijk Aerdenhout-Zuid in Aerdenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.339.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aerdenhout-Zuid?

Vanuit Boekenroodeweg 19 Z20 in Aerdenhout-Zuid bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.