Streetview Zandvoorterweg 57 A Aerdenhout

Zandvoorterweg 57 A, 2111 GS Aerdenhout

374 m² Bouwjaar 1929 13 kamers 8 slaapkamers Label G

Zandvoorterweg 57 A is een woonhuis in Aerdenhout, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 374 m², een perceel van 1370 m² en 13 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
374 m²
Perceeloppervlakte
1370 m²
Inhoud
1049 m³
Kamers
13
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zandvoorterweg 57 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandvoorterweg 57 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Aerdenhout

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Aerdenhout

2790 Inwoners
1045 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1047 Woningvoorraad
€1.527.000 Gem. woningwaarde Aerdenhout-Centrum
95% Koopwoningen
1.751 Inwoners per km²

Locatie van Zandvoorterweg 57 A

Vergelijkbare woningen in Aerdenhout

Veelgestelde vragen over Zandvoorterweg 57 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandvoorterweg 57 A?

De gemiddelde woningwaarde in Aerdenhout-Centrum is €1.527.000. Dat komt neer op circa €4.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandvoorterweg 57 A zich tot de wijk Aerdenhout-Centrum?

Zandvoorterweg 57 A is een woonhuis van 374 m² in de wijk Aerdenhout-Centrum. De buurt telt 1.047 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.751 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandvoorterweg 57 A?

Zandvoorterweg 57 A is een woonhuis in Aerdenhout-Centrum, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zandvoorterweg 57 A vergeleken met de buurt?

Zandvoorterweg 57 A heeft 374 m² woonoppervlakte en 1049 m³ inhoud. Het perceel is 1370 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Aerdenhout-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandvoorterweg 57 A en wat betekent dat?

Zandvoorterweg 57 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Zandvoorterweg 57 A?

Zandvoorterweg 57 A heeft 13 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Aerdenhout-Centrum?

De wijk Aerdenhout-Centrum in Aerdenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.527.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aerdenhout-Centrum?

Vanuit Zandvoorterweg 57 A in Aerdenhout-Centrum bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.