Streetview Juliana van Stolberglaan 20 Aerdenhout

Juliana van Stolberglaan 20, 2111 CL Aerdenhout

320 m² Bouwjaar 1977

Juliana van Stolberglaan 20 is een woonhuis in Aerdenhout, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 320 m² en een perceel van 2065 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
320 m²
Perceeloppervlakte
2065 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Juliana van Stolberglaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Aerdenhout

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Aerdenhout

2790 Inwoners
1045 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1047 Woningvoorraad
€1.527.000 Gem. woningwaarde Aerdenhout-Centrum
95% Koopwoningen
1.751 Inwoners per km²

Locatie van Juliana van Stolberglaan 20

Vergelijkbare woningen in Aerdenhout

Veelgestelde vragen over Juliana van Stolberglaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Juliana van Stolberglaan 20?

De prijsindicatie voor Juliana van Stolberglaan 20 ligt rond €1.195.000 tot €1.445.000. De gemiddelde woningwaarde in Aerdenhout-Centrum is €1.527.000. Dat komt neer op circa €4.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Juliana van Stolberglaan 20 zich tot de wijk Aerdenhout-Centrum?

Juliana van Stolberglaan 20 is een woonhuis van 320 m² in de wijk Aerdenhout-Centrum. De buurt telt 1.047 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.751 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Juliana van Stolberglaan 20?

Juliana van Stolberglaan 20 is een woonhuis in Aerdenhout-Centrum, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Juliana van Stolberglaan 20 vergeleken met de buurt?

Juliana van Stolberglaan 20 heeft 320 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2065 m². In Aerdenhout-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Aerdenhout-Centrum?

De wijk Aerdenhout-Centrum in Aerdenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.527.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aerdenhout-Centrum?

Vanuit Juliana van Stolberglaan 20 in Aerdenhout-Centrum bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aerdenhout-Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Juliana van Stolberglaan 20: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Aerdenhout-Centrum?