Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 426 m²
- Perceeloppervlakte
- 3081 m²
- Inhoud
- 1885 m³
- Kamers
- 12
- Slaapkamers
- 6
Juliana van Stolberglaan 12 is een woonhuis in Aerdenhout, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 426 m², een perceel van 3081 m² en 12 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Juliana van Stolberglaan 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
1 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
3.5 kmDe prijsindicatie voor Juliana van Stolberglaan 12 ligt rond €2.545.000 tot €2.795.000. De gemiddelde woningwaarde in Aerdenhout-Centrum is €1.527.000. Dat komt neer op circa €3.585 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJuliana van Stolberglaan 12 is een woonhuis van 426 m² in de wijk Aerdenhout-Centrum. De buurt telt 1.047 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.751 inwoners per km².
Juliana van Stolberglaan 12 is een woonhuis in Aerdenhout-Centrum, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Juliana van Stolberglaan 12 heeft 426 m² woonoppervlakte en 1885 m³ inhoud. Het perceel is 3081 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Aerdenhout-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Juliana van Stolberglaan 12 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Juliana van Stolberglaan 12 heeft 12 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Aerdenhout-Centrum in Aerdenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.527.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Juliana van Stolberglaan 12 in Aerdenhout-Centrum bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.