Streetview Nieuwmoerseweg 29 Achtmaal

Nieuwmoerseweg 29, 4885 KJ Achtmaal

275 m² Bouwjaar 1975

Nieuwmoerseweg 29 is een woonhuis in Achtmaal, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
275 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nieuwmoerseweg 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Achtmaal

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

7.4 km
Vervoer

Treinstation

15.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.6 km
Gezondheid

Apotheek

7.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.6 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

11.3 km
Cultuur

Bioscoop

14.5 km

Buurtinformatie in Achtmaal

1045 Inwoners
430 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
412 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Achtmaal
86% Koopwoningen
39 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwmoerseweg 29

Vergelijkbare woningen in Achtmaal

Veelgestelde vragen over Nieuwmoerseweg 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwmoerseweg 29?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Achtmaal is €495.000. Dat komt neer op circa €1.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwmoerseweg 29 zich tot de wijk Verspreide huizen Achtmaal?

Nieuwmoerseweg 29 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Verspreide huizen Achtmaal. De buurt telt 412 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 39 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwmoerseweg 29?

Nieuwmoerseweg 29 is een woonhuis in Verspreide huizen Achtmaal, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nieuwmoerseweg 29 vergeleken met de buurt?

Nieuwmoerseweg 29 heeft 275 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Achtmaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Achtmaal?

De wijk Verspreide huizen Achtmaal in Achtmaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Achtmaal?

Vanuit Nieuwmoerseweg 29 in Verspreide huizen Achtmaal bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 7.4 km, treinstation op 15.1 km, snelwegoprit op 4.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Achtmaal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwmoerseweg 29: ziekenhuis op 13.6 km, apotheek op 7.5 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 7.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Achtmaal?