Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2025
- Woonoppervlakte
- 277 m²
- Perceeloppervlakte
- 6080 m²
Draaibrugseweg 10 is een woonhuis in Aardenburg, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 277 m² en een perceel van 6080 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Draaibrugseweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
3.1 kmTreinstation
52.9 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
3.1 kmMiddelbare school
6.4 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
2.3 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
6.3 kmBioscoop
31.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Aardenburg is €374.000. Dat komt neer op circa €1.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDraaibrugseweg 10 is een woonhuis van 277 m² in de wijk Verspreide huizen Aardenburg. De buurt telt 249 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².
Draaibrugseweg 10 is een woonhuis in Verspreide huizen Aardenburg, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Draaibrugseweg 10 heeft 277 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6080 m². In Verspreide huizen Aardenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Draaibrugseweg 10 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2034-12-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -22.09 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Aardenburg in Aardenburg (Zeeland) kenmerkt zich door 470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Draaibrugseweg 10 in Verspreide huizen Aardenburg bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 52.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Draaibrugseweg 10: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 3.1 km, middelbare school op 6.4 km.