Eengezinswoning, vrijstaande woning Smedekensbrugge 20 Aardenburg

Smedekensbrugge 20, 4527 GE Aardenburg

140 m² Bouwjaar 1978 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Smedekensbrugge 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Aardenburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 1988 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
1988 m²
Inhoud
547 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan drukke weg, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Smedekensbrugge 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smedekensbrugge 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
167.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.88 kg/m²

Tuin
Ja (961.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, plaats, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
4 auto(s)

Bereikbaarheid in Aardenburg

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

52.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

31.7 km

Buurtinformatie in Aardenburg

470 Inwoners
205 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
249 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Aardenburg
86% Koopwoningen
15 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Smedekensbrugge 20

Vergelijkbare woningen in Aardenburg

Veelgestelde vragen over Smedekensbrugge 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Smedekensbrugge 20?

De prijsindicatie voor Smedekensbrugge 20 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Aardenburg is €374.000. Dat komt neer op circa €2.671 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smedekensbrugge 20 zich tot de wijk Verspreide huizen Aardenburg?

Smedekensbrugge 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 140 m² in de wijk Verspreide huizen Aardenburg. De buurt telt 249 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smedekensbrugge 20?

Smedekensbrugge 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Verspreide huizen Aardenburg, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Smedekensbrugge 20 vergeleken met de buurt?

Smedekensbrugge 20 heeft 140 m² woonoppervlakte en 547 m³ inhoud. Het perceel is 1988 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Verspreide huizen Aardenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smedekensbrugge 20 en wat betekent dat?

Smedekensbrugge 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smedekensbrugge 20?

Smedekensbrugge 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 961 m².

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Aardenburg?

De wijk Verspreide huizen Aardenburg in Aardenburg (Zeeland) kenmerkt zich door 470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.