Eengezinswoning, vrijstaande woning Smedekensbrugge 14 Aardenburg

Smedekensbrugge 14, 4527 GE Aardenburg

313 m² Bouwjaar 2013 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Smedekensbrugge 14 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Aardenburg, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 313 m², een perceel van 1921 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
313 m²
Perceeloppervlakte
1921 m²
Inhoud
1110 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.315.000 tot €1.565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Beschutte ligging, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Smedekensbrugge 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smedekensbrugge 14

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
108.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.73 kg/m²

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Aardenburg

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

52.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

31.7 km

Buurtinformatie in Aardenburg

470 Inwoners
205 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
249 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Aardenburg
86% Koopwoningen
15 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Smedekensbrugge 14

Vergelijkbare woningen in Aardenburg

Veelgestelde vragen over Smedekensbrugge 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Smedekensbrugge 14?

De prijsindicatie voor Smedekensbrugge 14 ligt rond €1.315.000 tot €1.565.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Aardenburg is €374.000. Dat komt neer op circa €1.195 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smedekensbrugge 14 zich tot de wijk Verspreide huizen Aardenburg?

Smedekensbrugge 14 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 313 m² in de wijk Verspreide huizen Aardenburg. De buurt telt 249 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smedekensbrugge 14?

Smedekensbrugge 14 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Verspreide huizen Aardenburg, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Smedekensbrugge 14 vergeleken met de buurt?

Smedekensbrugge 14 heeft 313 m² woonoppervlakte en 1110 m³ inhoud. Het perceel is 1921 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 63 m² per kamer. In Verspreide huizen Aardenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smedekensbrugge 14 en wat betekent dat?

Smedekensbrugge 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smedekensbrugge 14?

Smedekensbrugge 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Aardenburg?

De wijk Verspreide huizen Aardenburg in Aardenburg (Zeeland) kenmerkt zich door 470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.