Streetview Tuimelsteenstraat 19 Aardenburg

Tuimelsteenstraat 19, 4527 CP Aardenburg

272 m² Bouwjaar 1827 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Tuimelsteenstraat 19 is een woonhuis in Aardenburg, gebouwd in 1827. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m², een perceel van 410 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1827
Woonoppervlakte
272 m²
Perceeloppervlakte
410 m²
Inhoud
955 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Tuimelsteenstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tuimelsteenstraat 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
169.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Aardenburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

54.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

8.5 km
Cultuur

Bioscoop

33.6 km

Buurtinformatie in Aardenburg

2000 Inwoners
1020 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1090 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Aardenburg
65% Koopwoningen
2.072 Inwoners per km²

Locatie van Tuimelsteenstraat 19

Vergelijkbare woningen in Aardenburg

Veelgestelde vragen over Tuimelsteenstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Tuimelsteenstraat 19?

De prijsindicatie voor Tuimelsteenstraat 19 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Aardenburg is €248.000. Dat komt neer op circa €912 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tuimelsteenstraat 19 zich tot de wijk Aardenburg?

Tuimelsteenstraat 19 is een woonhuis van 272 m² in de wijk Aardenburg. De buurt telt 1.090 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.072 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tuimelsteenstraat 19?

Tuimelsteenstraat 19 is een woonhuis in Aardenburg, gebouwd in 1827 (199 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tuimelsteenstraat 19 vergeleken met de buurt?

Tuimelsteenstraat 19 heeft 272 m² woonoppervlakte en 955 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Aardenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tuimelsteenstraat 19 en wat betekent dat?

Tuimelsteenstraat 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-07-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tuimelsteenstraat 19?

Tuimelsteenstraat 19 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Aardenburg?

De wijk Aardenburg in Aardenburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aardenburg?

Vanuit Tuimelsteenstraat 19 in Aardenburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 54.7 km, snelwegoprit op 1 km.