Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 1095 m²
- Inhoud
- 653 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Utenhovestraat 4 is een woonhuis in Aardenburg, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 1095 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Utenhovestraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
54.7 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
8.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
8.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
8.5 kmBioscoop
33.6 kmDe prijsindicatie voor Utenhovestraat 4 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Aardenburg is €248.000. Dat komt neer op circa €1.610 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUtenhovestraat 4 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Aardenburg. De buurt telt 1.090 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.072 inwoners per km².
Utenhovestraat 4 is een woonhuis in Aardenburg, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Utenhovestraat 4 heeft 154 m² woonoppervlakte en 653 m³ inhoud. Het perceel is 1095 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Aardenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Utenhovestraat 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-05-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Utenhovestraat 4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Aardenburg in Aardenburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Utenhovestraat 4 in Aardenburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 54.7 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Utenhovestraat 4: ziekenhuis op 8.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.5 km.