Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 378 m²
- Inhoud
- 330 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Dalweg 21 is een twee-onder-een-kapwoning in Aalten, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m² en een perceel van 378 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dalweg 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,4 kmSupermarkt
0,5 kmHuisarts
0,4 kmTreinstation
0,7 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0,3 kmMiddelbare school
0,7 kmApotheek
0,5 kmZiekenhuis
11,7 kmRestaurant
0,4 kmCafé
0,6 kmBibliotheek
0,6 kmBioscoop
12,1 kmDalweg 21 ligt in de buurt Aalten-kern Centrum in Aalten. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.315 inwoners en 1.351 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 48% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 290.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.
Aalten · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Aalten · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Aalten · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Aalten · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Aalten · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Aalten · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Aalten-kern Centrum €290.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDalweg 21 is een twee-onder-een-kapwoning van 106 m² in de CBS-buurt Aalten-kern Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.351 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.336 inwoners per km².
Dalweg 21 is een twee-onder-een-kapwoning in Aalten-kern Centrum, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dalweg 21 heeft 106 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 378 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Aalten-kern Centrum €290.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Aalten-kern Centrum in Aalten (Gelderland) 2.315 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €290.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Aalten-kern Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 0,7 km tot een treinstation, 1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Aalten-kern Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,7 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 0,7 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Aalten-kern Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Dalweg 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Aalten-kern Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1959, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Aalten presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.