Eengezinswoning, hoekwoning Kamperfoeliestraat 60 Aalsmeer

Kamperfoeliestraat 60, 1431 RP Aalsmeer

82 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Kamperfoeliestraat 60 is een eengezinswoning, hoekwoning in Aalsmeer, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 178 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
178 m²
Inhoud
315 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kamperfoeliestraat 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kamperfoeliestraat 60

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
105.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.1%
CO₂-emissie
16.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (65.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Aalsmeer

6835 Inwoners
3070 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3037 Woningvoorraad
€446.000 Gem. woningwaarde Stommeer
60% Koopwoningen
3.717 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kamperfoeliestraat 60

Vergelijkbare woningen in Aalsmeer

Veelgestelde vragen over Kamperfoeliestraat 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamperfoeliestraat 60?

De prijsindicatie voor Kamperfoeliestraat 60 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Stommeer is €446.000. Dat komt neer op circa €5.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamperfoeliestraat 60 zich tot de wijk Stommeer?

Kamperfoeliestraat 60 is een eengezinswoning, hoekwoning van 82 m² in de wijk Stommeer. De buurt telt 3.037 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.717 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamperfoeliestraat 60?

Kamperfoeliestraat 60 is een eengezinswoning, hoekwoning in Stommeer, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kamperfoeliestraat 60 vergeleken met de buurt?

Kamperfoeliestraat 60 heeft 82 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Stommeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kamperfoeliestraat 60 en wat betekent dat?

Kamperfoeliestraat 60 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kamperfoeliestraat 60?

Kamperfoeliestraat 60 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Stommeer?

De wijk Stommeer in Aalsmeer (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stommeer?

Vanuit Kamperfoeliestraat 60 in Stommeer bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.