2-onder-1-kapwoning Reigersberg 5 Aagtekerke

Reigersberg 5, 4363 BN Aagtekerke

146 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Reigersberg 5 is een 2-onder-1-kapwoning in Aagtekerke, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 240 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
578 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Reigersberg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reigersberg 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25%
CO₂-emissie
18.46 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Aagtekerke

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.1 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

11.3 km
Cultuur

Bioscoop

14.1 km

Buurtinformatie in Aagtekerke

1160 Inwoners
430 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
451 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Aagtekerke
81% Koopwoningen
1.979 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reigersberg 5

Vergelijkbare woningen in Aagtekerke

Veelgestelde vragen over Reigersberg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Reigersberg 5?

De prijsindicatie voor Reigersberg 5 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Aagtekerke is €339.000. Dat komt neer op circa €2.322 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reigersberg 5 zich tot de wijk Aagtekerke?

Reigersberg 5 is een 2-onder-1-kapwoning van 146 m² in de wijk Aagtekerke. De buurt telt 451 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.979 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reigersberg 5?

Reigersberg 5 is een 2-onder-1-kapwoning in Aagtekerke, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Reigersberg 5 vergeleken met de buurt?

Reigersberg 5 heeft 146 m² woonoppervlakte en 578 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Aagtekerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reigersberg 5 en wat betekent dat?

Reigersberg 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reigersberg 5?

Reigersberg 5 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Aagtekerke?

De wijk Aagtekerke in Aagtekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aagtekerke?

Vanuit Reigersberg 5 in Aagtekerke bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 3.5 km.