Streetview Iepenweg Zuid 1 A Aadorp

Iepenweg Zuid 1 A, 7611 KZ Aadorp

226 m² Bouwjaar 2003

Iepenweg Zuid 1 A is een woonhuis in Aadorp, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en een perceel van 970 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
970 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Iepenweg Zuid 1 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Aadorp

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Aadorp

400 Inwoners
155 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
157 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde Aadorp West
94% Koopwoningen
530 Inwoners per km²

Locatie van Iepenweg Zuid 1 A

Vergelijkbare woningen in Aadorp

Veelgestelde vragen over Iepenweg Zuid 1 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Iepenweg Zuid 1 A?

De gemiddelde woningwaarde in Aadorp West is €464.000. Dat komt neer op circa €2.053 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Iepenweg Zuid 1 A zich tot de wijk Aadorp West?

Iepenweg Zuid 1 A is een woonhuis van 226 m² in de wijk Aadorp West. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 530 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Iepenweg Zuid 1 A?

Iepenweg Zuid 1 A is een woonhuis in Aadorp West, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Iepenweg Zuid 1 A vergeleken met de buurt?

Iepenweg Zuid 1 A heeft 226 m² woonoppervlakte. Het perceel is 970 m². In Aadorp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Aadorp West?

De wijk Aadorp West in Aadorp (Overijssel) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aadorp West?

Vanuit Iepenweg Zuid 1 A in Aadorp West bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aadorp West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Iepenweg Zuid 1 A: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Aadorp West?

Recreatie nabij Aadorp West: restaurant (1.5 km), cafe (3.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Iepenweg Zuid 1 A?