Streetview Strijpweg 1 Tull en 't Waal

Strijpweg 1, 3999 NW Tull en 't Waal

474 m² Bouwjaar 1933

Strijpweg 1 is een woonhuis in Tull en 't Waal, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 474 m² en een perceel van 2025 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
474 m²
Perceeloppervlakte
2025 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Strijpweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tull en 't Waal

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

4.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Tull en 't Waal

545 Inwoners
230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde 't Waal
82% Koopwoningen
529 Inwoners per km²

Locatie van Strijpweg 1

Vergelijkbare woningen in Tull en 't Waal

Veelgestelde vragen over Strijpweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Strijpweg 1?

De gemiddelde woningwaarde in 't Waal is €583.000. Dat komt neer op circa €1.230 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Strijpweg 1 zich tot de wijk 't Waal?

Strijpweg 1 is een woonhuis van 474 m² in de wijk 't Waal. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Strijpweg 1?

Strijpweg 1 is een woonhuis in 't Waal, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Strijpweg 1 vergeleken met de buurt?

Strijpweg 1 heeft 474 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2025 m². In 't Waal ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in 't Waal?

De wijk 't Waal in Tull en 't Waal (Utrecht) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Waal?

Vanuit Strijpweg 1 in 't Waal bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Waal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Strijpweg 1: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 5.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 't Waal?

Recreatie nabij 't Waal: restaurant (3.4 km), cafe (4.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Strijpweg 1?

Een woningrapport voor Strijpweg 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 't Waal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1933, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.