Hoekwoning Kerkebogerd 9 Tull en 't Waal

Kerkebogerd 9, 3999 NK Tull en 't Waal

80 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Kerkebogerd 9 is een hoekwoning in Tull en 't Waal, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 159 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
332 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kerkebogerd 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkebogerd 9

Tuin
Ja (82.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Tull en 't Waal

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

4.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Tull en 't Waal

545 Inwoners
230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde 't Waal
82% Koopwoningen
529 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkebogerd 9

Vergelijkbare woningen in Tull en 't Waal

Veelgestelde vragen over Kerkebogerd 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkebogerd 9?

De prijsindicatie voor Kerkebogerd 9 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Waal is €583.000. Dat komt neer op circa €7.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkebogerd 9 zich tot de wijk 't Waal?

Kerkebogerd 9 is een hoekwoning van 80 m² in de wijk 't Waal. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkebogerd 9?

Kerkebogerd 9 is een hoekwoning in 't Waal, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kerkebogerd 9 vergeleken met de buurt?

Kerkebogerd 9 heeft 80 m² woonoppervlakte en 332 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In 't Waal ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkebogerd 9 en wat betekent dat?

Kerkebogerd 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkebogerd 9?

Kerkebogerd 9 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 82 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Waal?

De wijk 't Waal in Tull en 't Waal (Utrecht) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Waal?

Vanuit Kerkebogerd 9 in 't Waal bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 3 km.