Streetview Waalseweg 74 A Tull en 't Waal

Waalseweg 74 A, 3999 NV Tull en 't Waal

164 m² Bouwjaar 1964 6 kamers 5 slaapkamers Label G

Waalseweg 74 A is een woonhuis in Tull en 't Waal, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 4105 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
4105 m²
Inhoud
685 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Waalseweg 74 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalseweg 74 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Tull en 't Waal

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

4.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Tull en 't Waal

545 Inwoners
230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde 't Waal
82% Koopwoningen
529 Inwoners per km²

Locatie van Waalseweg 74 A

Vergelijkbare woningen in Tull en 't Waal

Veelgestelde vragen over Waalseweg 74 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalseweg 74 A?

De prijsindicatie voor Waalseweg 74 A ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Waal is €583.000. Dat komt neer op circa €3.555 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalseweg 74 A zich tot de wijk 't Waal?

Waalseweg 74 A is een woonhuis van 164 m² in de wijk 't Waal. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalseweg 74 A?

Waalseweg 74 A is een woonhuis in 't Waal, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Waalseweg 74 A vergeleken met de buurt?

Waalseweg 74 A heeft 164 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 4105 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In 't Waal ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalseweg 74 A en wat betekent dat?

Waalseweg 74 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Waalseweg 74 A?

Waalseweg 74 A heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Waal?

De wijk 't Waal in Tull en 't Waal (Utrecht) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Waal?

Vanuit Waalseweg 74 A in 't Waal bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Waal?