Streetview Lekdijk 25 A Tienhoven aan de Lek

Lekdijk 25 A, 4235 VL Tienhoven aan de Lek

166 m² Bouwjaar 2011 7 kamers Label G

Lekdijk 25 A is een woonhuis in Tienhoven aan de Lek, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 840 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
840 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lekdijk 25 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lekdijk 25 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Tienhoven aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

13.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

6.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.1 km
Gezondheid

Apotheek

6.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

22.9 km

Buurtinformatie in Tienhoven aan de Lek

175 Inwoners
55 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
55 Woningvoorraad
€598.000 Gem. woningwaarde Tienhoven aan de Lek buitengebied west
89% Koopwoningen
46 Inwoners per km²

Locatie van Lekdijk 25 A

Vergelijkbare woningen in Tienhoven aan de Lek

Veelgestelde vragen over Lekdijk 25 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Lekdijk 25 A?

De prijsindicatie voor Lekdijk 25 A ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Tienhoven aan de Lek buitengebied west is €598.000. Dat komt neer op circa €3.602 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lekdijk 25 A zich tot de wijk Tienhoven aan de Lek buitengebied west?

Lekdijk 25 A is een woonhuis van 166 m² in de wijk Tienhoven aan de Lek buitengebied west. De buurt telt 55 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 46 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lekdijk 25 A?

Lekdijk 25 A is een woonhuis in Tienhoven aan de Lek buitengebied west, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lekdijk 25 A vergeleken met de buurt?

Lekdijk 25 A heeft 166 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 840 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Tienhoven aan de Lek buitengebied west ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lekdijk 25 A en wat betekent dat?

Lekdijk 25 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Lekdijk 25 A?

Lekdijk 25 A heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Tienhoven aan de Lek buitengebied west?

De wijk Tienhoven aan de Lek buitengebied west in Tienhoven aan de Lek (Utrecht) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tienhoven aan de Lek buitengebied west?

Vanuit Lekdijk 25 A in Tienhoven aan de Lek buitengebied west bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 13.4 km, snelwegoprit op 6.4 km.