Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1858
- Woonoppervlakte
- 627 m²
Oostmoerse Scheidweg 2 is een woonhuis in Stad aan 't Haringvliet, gebouwd in 1858. De woning heeft een woonoppervlakte van 627 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oostmoerse Scheidweg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
5.5 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
33.8 kmSnelweg oprit
4.5 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
6.6 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
11.3 kmRestaurant
5.6 kmCafé
4.2 kmBibliotheek
6.1 kmBioscoop
28.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stad aan 't Haringvliet buitengebied is €519.000. Dat komt neer op circa €828 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOostmoerse Scheidweg 2 is een woonhuis van 627 m² in de wijk Stad aan 't Haringvliet buitengebied. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².
Oostmoerse Scheidweg 2 is een woonhuis in Stad aan 't Haringvliet buitengebied, gebouwd in 1858 (168 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oostmoerse Scheidweg 2 heeft 627 m² woonoppervlakte. In Stad aan 't Haringvliet buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Stad aan 't Haringvliet buitengebied in Stad aan 't Haringvliet (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Oostmoerse Scheidweg 2 in Stad aan 't Haringvliet buitengebied bereik je: supermarkt op 5.5 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 33.8 km, snelwegoprit op 4.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oostmoerse Scheidweg 2: ziekenhuis op 11.3 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 6.6 km.
Recreatie nabij Stad aan 't Haringvliet buitengebied: restaurant (5.6 km), cafe (4.2 km).