Tussenwoning Schoolstraat 56 Krimpen aan de Lek

Schoolstraat 56, 2931 GW Krimpen aan de Lek

66 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Schoolstraat 56 is een tussenwoning in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m², een perceel van 152 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
66 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
249 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Schoolstraat 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoolstraat 56

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.1
CO₂-emissie
4468.26 kg/m²

Tuin
Ja (119.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

1605 Inwoners
685 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
697 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Binnen Krimpen
57% Koopwoningen
7.261 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schoolstraat 56

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Schoolstraat 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoolstraat 56?

De prijsindicatie voor Schoolstraat 56 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnen Krimpen is €326.000. Dat komt neer op circa €4.939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoolstraat 56 zich tot de wijk Binnen Krimpen?

Schoolstraat 56 is een tussenwoning van 66 m² in de wijk Binnen Krimpen. De buurt telt 697 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.261 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoolstraat 56?

Schoolstraat 56 is een tussenwoning in Binnen Krimpen, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schoolstraat 56 vergeleken met de buurt?

Schoolstraat 56 heeft 66 m² woonoppervlakte en 249 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Binnen Krimpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoolstraat 56 en wat betekent dat?

Schoolstraat 56 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-06-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4468.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schoolstraat 56?

Schoolstraat 56 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 119 m².

Hoe is de woningmarkt in Binnen Krimpen?

De wijk Binnen Krimpen in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnen Krimpen?

Vanuit Schoolstraat 56 in Binnen Krimpen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.