Streetview Schoolstraat 36 Krimpen aan de Lek

Schoolstraat 36, 2931 GW Krimpen aan de Lek

63 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Schoolstraat 36 is een woonhuis in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m², een perceel van 150 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
63 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
247 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Schoolstraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoolstraat 36

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
3.3
CO₂-emissie
6968.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

1605 Inwoners
685 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
697 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Binnen Krimpen
57% Koopwoningen
7.261 Inwoners per km²

Locatie van Schoolstraat 36

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Schoolstraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoolstraat 36?

De gemiddelde woningwaarde in Binnen Krimpen is €326.000. Dat komt neer op circa €5.175 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoolstraat 36 zich tot de wijk Binnen Krimpen?

Schoolstraat 36 is een woonhuis van 63 m² in de wijk Binnen Krimpen. De buurt telt 697 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.261 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoolstraat 36?

Schoolstraat 36 is een woonhuis in Binnen Krimpen, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schoolstraat 36 vergeleken met de buurt?

Schoolstraat 36 heeft 63 m² woonoppervlakte en 247 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Binnen Krimpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoolstraat 36 en wat betekent dat?

Schoolstraat 36 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-06-27. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 6968.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schoolstraat 36?

Schoolstraat 36 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnen Krimpen?

De wijk Binnen Krimpen in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnen Krimpen?

Vanuit Schoolstraat 36 in Binnen Krimpen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.