Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 1260 m²
Ellebooglaan 12 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en een perceel van 1260 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ellebooglaan 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
7.6 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
6.1 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
4 kmBibliotheek
5.4 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dishoek is €631.000. Dat komt neer op circa €4.444 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEllebooglaan 12 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Dishoek. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 469 inwoners per km².
Ellebooglaan 12 is een woonhuis in Dishoek, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Ellebooglaan 12 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1260 m². In Dishoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dishoek in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Ellebooglaan 12 in Dishoek bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ellebooglaan 12: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.1 km.
Recreatie nabij Dishoek: restaurant (0.3 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Ellebooglaan 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dishoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.