Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 1148 m²
Oude Wetering 114 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 1148 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oude Wetering 114
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
4.3 kmHuisarts
3.6 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
6.4 kmApotheek
4.2 kmZiekenhuis
9.7 kmRestaurant
4 kmCafé
5 kmBibliotheek
4.6 kmBioscoop
7.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Mastenbroek is €456.000. Dat komt neer op circa €397 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOude Wetering 114 is een woonhuis van 1148 m² in de wijk Mastenbroek. De buurt telt 21 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9 inwoners per km².
Oude Wetering 114 is een woonhuis in Mastenbroek, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oude Wetering 114 heeft 1148 m² woonoppervlakte. In Mastenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Mastenbroek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 50 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Oude Wetering 114 in Mastenbroek bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Wetering 114: ziekenhuis op 9.7 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.4 km.
Recreatie nabij Mastenbroek: restaurant (4 km), cafe (5 km).
Een woningrapport voor Oude Wetering 114 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Mastenbroek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.