Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 442 m²
Oude Wetering 110 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 442 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oude Wetering 110
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
4.3 kmHuisarts
3.6 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
6.4 kmApotheek
4.2 kmZiekenhuis
9.7 kmRestaurant
4 kmCafé
5 kmBibliotheek
4.6 kmBioscoop
7.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Mastenbroek is €456.000. Dat komt neer op circa €1.032 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOude Wetering 110 is een woonhuis van 442 m² in de wijk Mastenbroek. De buurt telt 21 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9 inwoners per km².
Oude Wetering 110 is een woonhuis in Mastenbroek, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oude Wetering 110 heeft 442 m² woonoppervlakte. In Mastenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Mastenbroek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 50 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Oude Wetering 110 in Mastenbroek bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Wetering 110: ziekenhuis op 9.7 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.4 km.
Recreatie nabij Mastenbroek: restaurant (4 km), cafe (5 km).
Een woningrapport voor Oude Wetering 110 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Mastenbroek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.