Streetview Akkerbergstraat 90 Zwolle

Akkerbergstraat 90, 8043 XG Zwolle

180 m² Bouwjaar 2007 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Akkerbergstraat 90 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 259 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
259 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Akkerbergstraat 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Akkerbergstraat 90

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Zwolle

6595 Inwoners
2355 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
2320 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Frankhuis
69% Koopwoningen
6.532 Inwoners per km²

Locatie van Akkerbergstraat 90

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Akkerbergstraat 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Akkerbergstraat 90?

De prijsindicatie voor Akkerbergstraat 90 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Frankhuis is €405.000. Dat komt neer op circa €2.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Akkerbergstraat 90 zich tot de wijk Frankhuis?

Akkerbergstraat 90 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Frankhuis. De buurt telt 2.320 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.532 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Akkerbergstraat 90?

Akkerbergstraat 90 is een woonhuis in Frankhuis, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Akkerbergstraat 90 vergeleken met de buurt?

Akkerbergstraat 90 heeft 180 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 259 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Frankhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Akkerbergstraat 90 en wat betekent dat?

Akkerbergstraat 90 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-04-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Akkerbergstraat 90?

Akkerbergstraat 90 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Frankhuis?

De wijk Frankhuis in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 6.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frankhuis?

Vanuit Akkerbergstraat 90 in Frankhuis bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.4 km.