Eengezinswoning, tussenwoning Nijenhuislaan 56 Zwolle

Nijenhuislaan 56, 8043 WD Zwolle

139 m² Bouwjaar 2019 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Nijenhuislaan 56 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zwolle, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 109 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
109 m²
Inhoud
487 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nijenhuislaan 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nijenhuislaan 56

Tuin
Ja (46.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Zwolle

5280 Inwoners
1650 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
1659 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Werkeren
75% Koopwoningen
5.664 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nijenhuislaan 56

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Nijenhuislaan 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Nijenhuislaan 56?

De prijsindicatie voor Nijenhuislaan 56 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Werkeren is €457.000. Dat komt neer op circa €3.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nijenhuislaan 56 zich tot de wijk Werkeren?

Nijenhuislaan 56 is een eengezinswoning, tussenwoning van 139 m² in de wijk Werkeren. De buurt telt 1.659 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.664 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nijenhuislaan 56?

Nijenhuislaan 56 is een eengezinswoning, tussenwoning in Werkeren, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nijenhuislaan 56 vergeleken met de buurt?

Nijenhuislaan 56 heeft 139 m² woonoppervlakte en 487 m³ inhoud. Het perceel is 109 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Werkeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nijenhuislaan 56 en wat betekent dat?

Nijenhuislaan 56 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nijenhuislaan 56?

Nijenhuislaan 56 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in Werkeren?

De wijk Werkeren in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Werkeren?

Vanuit Nijenhuislaan 56 in Werkeren bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.