Eengezinswoning, tussenwoning Frankhuizerallee 406 Zwolle

Frankhuizerallee 406, 8043 VK Zwolle

154 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Frankhuizerallee 406 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zwolle, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 147 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
581 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Frankhuizerallee 406

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frankhuizerallee 406

Tuin
Ja (44.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Zwolle

6595 Inwoners
2355 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
2320 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Frankhuis
69% Koopwoningen
6.532 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frankhuizerallee 406

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Frankhuizerallee 406

Wat is de geschatte woningwaarde van Frankhuizerallee 406?

De prijsindicatie voor Frankhuizerallee 406 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Frankhuis is €405.000. Dat komt neer op circa €2.630 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frankhuizerallee 406 zich tot de wijk Frankhuis?

Frankhuizerallee 406 is een eengezinswoning, tussenwoning van 154 m² in de wijk Frankhuis. De buurt telt 2.320 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.532 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frankhuizerallee 406?

Frankhuizerallee 406 is een eengezinswoning, tussenwoning in Frankhuis, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Frankhuizerallee 406 vergeleken met de buurt?

Frankhuizerallee 406 heeft 154 m² woonoppervlakte en 581 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Frankhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frankhuizerallee 406 en wat betekent dat?

Frankhuizerallee 406 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frankhuizerallee 406?

Frankhuizerallee 406 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 44 m².

Hoe is de woningmarkt in Frankhuis?

De wijk Frankhuis in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 6.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frankhuis?

Vanuit Frankhuizerallee 406 in Frankhuis bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.4 km.