Streetview Rhemenshuizenstraat 41 Zwolle

Rhemenshuizenstraat 41, 8043 TV Zwolle

245 m² Bouwjaar 2013

Rhemenshuizenstraat 41 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m² en een perceel van 395 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
245 m²
Perceeloppervlakte
395 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rhemenshuizenstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Zwolle

5280 Inwoners
1650 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
1659 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Werkeren
75% Koopwoningen
5.664 Inwoners per km²

Locatie van Rhemenshuizenstraat 41

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Rhemenshuizenstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Rhemenshuizenstraat 41?

De gemiddelde woningwaarde in Werkeren is €457.000. Dat komt neer op circa €1.865 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rhemenshuizenstraat 41 zich tot de wijk Werkeren?

Rhemenshuizenstraat 41 is een woonhuis van 245 m² in de wijk Werkeren. De buurt telt 1.659 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.664 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rhemenshuizenstraat 41?

Rhemenshuizenstraat 41 is een woonhuis in Werkeren, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rhemenshuizenstraat 41 vergeleken met de buurt?

Rhemenshuizenstraat 41 heeft 245 m² woonoppervlakte. Het perceel is 395 m². In Werkeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Werkeren?

De wijk Werkeren in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Werkeren?

Vanuit Rhemenshuizenstraat 41 in Werkeren bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Werkeren?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rhemenshuizenstraat 41: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Werkeren?

Recreatie nabij Werkeren: restaurant (1.7 km), cafe (3.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Rhemenshuizenstraat 41?