Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 383 m²
- Inhoud
- 771 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Bonkenhavestraat 180 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 383 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bonkenhavestraat 180
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
1.7 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Werkeren is €457.000. Dat komt neer op circa €2.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBonkenhavestraat 180 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Werkeren. De buurt telt 1.659 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.664 inwoners per km².
Bonkenhavestraat 180 is een woonhuis in Werkeren, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bonkenhavestraat 180 heeft 188 m² woonoppervlakte en 771 m³ inhoud. Het perceel is 383 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Werkeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bonkenhavestraat 180 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.86 kg/jaar.
Bonkenhavestraat 180 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Werkeren in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Bonkenhavestraat 180 in Werkeren bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bonkenhavestraat 180: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.4 km.