Streetview Bonkenhavestraat 11 Zwolle

Bonkenhavestraat 11, 8043 TB Zwolle

242 m² Bouwjaar 2008 Label APLUSPLUSPLUSPLUS

Bonkenhavestraat 11 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en een perceel van 507 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
242 m²
Perceeloppervlakte
507 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bonkenhavestraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bonkenhavestraat 11

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Zwolle

5280 Inwoners
1650 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
1659 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Werkeren
75% Koopwoningen
5.664 Inwoners per km²

Locatie van Bonkenhavestraat 11

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Bonkenhavestraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Bonkenhavestraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Werkeren is €457.000. Dat komt neer op circa €1.888 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bonkenhavestraat 11 zich tot de wijk Werkeren?

Bonkenhavestraat 11 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Werkeren. De buurt telt 1.659 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.664 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bonkenhavestraat 11?

Bonkenhavestraat 11 is een woonhuis in Werkeren, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bonkenhavestraat 11 vergeleken met de buurt?

Bonkenhavestraat 11 heeft 242 m² woonoppervlakte. Het perceel is 507 m². In Werkeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bonkenhavestraat 11 en wat betekent dat?

Bonkenhavestraat 11 heeft energielabel APLUSPLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Werkeren?

De wijk Werkeren in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Werkeren?

Vanuit Bonkenhavestraat 11 in Werkeren bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Werkeren?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bonkenhavestraat 11: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.4 km.