Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 204 m²
- Perceeloppervlakte
- 510 m²
- Inhoud
- 724 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Havezathenallee 111 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 510 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Havezathenallee 111
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
1.7 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
5.4 kmDe prijsindicatie voor Havezathenallee 111 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Werkeren is €457.000. Dat komt neer op circa €2.240 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHavezathenallee 111 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Werkeren. De buurt telt 1.659 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.664 inwoners per km².
Havezathenallee 111 is een woonhuis in Werkeren, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Havezathenallee 111 heeft 204 m² woonoppervlakte en 724 m³ inhoud. Het perceel is 510 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Werkeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Havezathenallee 111 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Havezathenallee 111 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Werkeren in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Havezathenallee 111 in Werkeren bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Havezathenallee 111: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.4 km.