Streetview Papaverweg 106 Zwolle

Papaverweg 106, 8042 EK Zwolle

309 m² Bouwjaar 1970

Papaverweg 106 is een appartement in Zwolle, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 309 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
309 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Papaverweg 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zwolle

2605 Inwoners
1010 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1051 Woningvoorraad
€382.000 Gem. woningwaarde Oud-Westenholte
66% Koopwoningen
3.863 Inwoners per km²

Locatie van Papaverweg 106

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Papaverweg 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Papaverweg 106?

De gemiddelde woningwaarde in Oud-Westenholte is €382.000. Dat komt neer op circa €1.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Papaverweg 106 zich tot de wijk Oud-Westenholte?

Papaverweg 106 is een appartement van 309 m² in de wijk Oud-Westenholte. De buurt telt 1.051 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.863 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Papaverweg 106?

Papaverweg 106 is een appartement in Oud-Westenholte, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Papaverweg 106 vergeleken met de buurt?

Papaverweg 106 heeft 309 m² woonoppervlakte. In Oud-Westenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Westenholte?

De wijk Oud-Westenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Westenholte?

Vanuit Papaverweg 106 in Oud-Westenholte bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud-Westenholte?

Zorg en onderwijs in de buurt van Papaverweg 106: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oud-Westenholte?

Recreatie nabij Oud-Westenholte: restaurant (3.3 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Papaverweg 106?