Eengezinswoning, hoekwoning Steenboerweg 48 Zwolle

Steenboerweg 48, 8042 AT Zwolle

129 m² Bouwjaar 1966 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Steenboerweg 48 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zwolle, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 273 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
273 m²
Inhoud
432 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Steenboerweg 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenboerweg 48

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
33.2%
CO₂-emissie
31.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zwolle

2605 Inwoners
1010 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1051 Woningvoorraad
€382.000 Gem. woningwaarde Oud-Westenholte
66% Koopwoningen
3.863 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Steenboerweg 48

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Steenboerweg 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenboerweg 48?

De prijsindicatie voor Steenboerweg 48 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Westenholte is €382.000. Dat komt neer op circa €2.961 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenboerweg 48 zich tot de wijk Oud-Westenholte?

Steenboerweg 48 is een eengezinswoning, hoekwoning van 129 m² in de wijk Oud-Westenholte. De buurt telt 1.051 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.863 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenboerweg 48?

Steenboerweg 48 is een eengezinswoning, hoekwoning in Oud-Westenholte, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Steenboerweg 48 vergeleken met de buurt?

Steenboerweg 48 heeft 129 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Het perceel is 273 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oud-Westenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steenboerweg 48 en wat betekent dat?

Steenboerweg 48 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steenboerweg 48?

Steenboerweg 48 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Oud-Westenholte?

De wijk Oud-Westenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Westenholte?

Vanuit Steenboerweg 48 in Oud-Westenholte bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.