Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 276 m²
- Inhoud
- 356 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Westenholterweg 62 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 276 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westenholterweg 62
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
3.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.9 kmDe prijsindicatie voor Westenholterweg 62 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Westenholte is €382.000. Dat komt neer op circa €3.979 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestenholterweg 62 is een woonhuis van 96 m² in de wijk Oud-Westenholte. De buurt telt 1.051 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.863 inwoners per km².
Westenholterweg 62 is een woonhuis in Oud-Westenholte, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Westenholterweg 62 heeft 96 m² woonoppervlakte en 356 m³ inhoud. Het perceel is 276 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oud-Westenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westenholterweg 62 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Westenholterweg 62 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Oud-Westenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Westenholterweg 62 in Oud-Westenholte bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westenholterweg 62: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.9 km.