Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1924
- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 1020 m²
- Kamers
- 5
Voorsterweg 60 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 1020 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Voorsterweg 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
3.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud-Westenholte is €382.000. Dat komt neer op circa €2.032 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVoorsterweg 60 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Oud-Westenholte. De buurt telt 1.051 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.863 inwoners per km².
Voorsterweg 60 is een woonhuis in Oud-Westenholte, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Voorsterweg 60 heeft 188 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1020 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Oud-Westenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Voorsterweg 60 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-08-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Voorsterweg 60 heeft 5 kamers.
De wijk Oud-Westenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Voorsterweg 60 in Oud-Westenholte bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Voorsterweg 60: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.9 km.