Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2014
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 1070 m²
Voorsterweg 56 A is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 1070 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Voorsterweg 56 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
3.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud-Westenholte is €382.000. Dat komt neer op circa €1.668 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVoorsterweg 56 A is een woonhuis van 229 m² in de wijk Oud-Westenholte. De buurt telt 1.051 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.863 inwoners per km².
Voorsterweg 56 A is een woonhuis in Oud-Westenholte, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Voorsterweg 56 A heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1070 m². In Oud-Westenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oud-Westenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Voorsterweg 56 A in Oud-Westenholte bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Voorsterweg 56 A: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.9 km.
Recreatie nabij Oud-Westenholte: restaurant (3.3 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Voorsterweg 56 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oud-Westenholte. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2014, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.