Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 206 m²
- Perceeloppervlakte
- 1300 m²
- Inhoud
- 501 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Voorsterweg 34 A is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 1300 m² en 8 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Voorsterweg 34 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
3.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud-Westenholte is €382.000. Dat komt neer op circa €1.854 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVoorsterweg 34 A is een woonhuis van 206 m² in de wijk Oud-Westenholte. De buurt telt 1.051 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.863 inwoners per km².
Voorsterweg 34 A is een woonhuis in Oud-Westenholte, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Voorsterweg 34 A heeft 206 m² woonoppervlakte en 501 m³ inhoud. Het perceel is 1300 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oud-Westenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Voorsterweg 34 A heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Voorsterweg 34 A heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Oud-Westenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Voorsterweg 34 A in Oud-Westenholte bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Voorsterweg 34 A: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.9 km.