2-onder-1-kapwoning Beukenallee 51 Zwolle

Beukenallee 51, 8041 AX Zwolle

84 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Beukenallee 51 is een 2-onder-1-kapwoning in Zwolle, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 729 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
729 m²
Inhoud
319 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Beukenallee 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beukenallee 51

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
234.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
351.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Zwolle

320 Inwoners
120 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
117 Woningvoorraad
€572.000 Gem. woningwaarde Spoolde
98% Koopwoningen
423 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beukenallee 51

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Beukenallee 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Beukenallee 51?

De prijsindicatie voor Beukenallee 51 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Spoolde is €572.000. Dat komt neer op circa €6.810 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beukenallee 51 zich tot de wijk Spoolde?

Beukenallee 51 is een 2-onder-1-kapwoning van 84 m² in de wijk Spoolde. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 423 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beukenallee 51?

Beukenallee 51 is een 2-onder-1-kapwoning in Spoolde, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beukenallee 51 vergeleken met de buurt?

Beukenallee 51 heeft 84 m² woonoppervlakte en 319 m³ inhoud. Het perceel is 729 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Spoolde ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beukenallee 51 en wat betekent dat?

Beukenallee 51 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-08-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beukenallee 51?

Beukenallee 51 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Spoolde?

De wijk Spoolde in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spoolde?

Vanuit Beukenallee 51 in Spoolde bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.1 km.