Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1885
- Woonoppervlakte
- 416 m²
- Perceeloppervlakte
- 961 m²
Zunnebeltweg 8 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1885. De woning heeft een woonoppervlakte van 416 m² en een perceel van 961 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €794.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zunnebeltweg 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.9 kmSupermarkt
2.8 kmHuisarts
3.4 kmTreinstation
6.2 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
2.9 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
3.7 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
2.7 kmCafé
4.7 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Langenholte is €794.000. Dat komt neer op circa €1.909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZunnebeltweg 8 is een woonhuis van 416 m² in de wijk Langenholte. De buurt telt 46 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².
Zunnebeltweg 8 is een woonhuis in Langenholte, gebouwd in 1885 (141 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zunnebeltweg 8 heeft 416 m² woonoppervlakte. Het perceel is 961 m². In Langenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €794.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Langenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €794.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Zunnebeltweg 8 in Langenholte bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zunnebeltweg 8: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 2.9 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij Langenholte: restaurant (2.7 km), cafe (4.7 km).
Een woningrapport voor Zunnebeltweg 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Langenholte. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1885, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.