Streetview Zunnebeltweg 10 Zwolle

Zunnebeltweg 10, 8034 RD Zwolle

429 m² Bouwjaar 2012

Zunnebeltweg 10 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 429 m² en een perceel van 3288 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €794.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
429 m²
Perceeloppervlakte
3288 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zunnebeltweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Zwolle

120 Inwoners
45 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
46 Woningvoorraad
€794.000 Gem. woningwaarde Langenholte
78% Koopwoningen
28 Inwoners per km²

Locatie van Zunnebeltweg 10

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Zunnebeltweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Zunnebeltweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Langenholte is €794.000. Dat komt neer op circa €1.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zunnebeltweg 10 zich tot de wijk Langenholte?

Zunnebeltweg 10 is een woonhuis van 429 m² in de wijk Langenholte. De buurt telt 46 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zunnebeltweg 10?

Zunnebeltweg 10 is een woonhuis in Langenholte, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zunnebeltweg 10 vergeleken met de buurt?

Zunnebeltweg 10 heeft 429 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3288 m². In Langenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €794.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Langenholte?

De wijk Langenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €794.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langenholte?

Vanuit Zunnebeltweg 10 in Langenholte bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Langenholte?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zunnebeltweg 10: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 2.9 km, middelbare school op 3.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Langenholte?

Recreatie nabij Langenholte: restaurant (2.7 km), cafe (4.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zunnebeltweg 10?

Een woningrapport voor Zunnebeltweg 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Langenholte. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2012, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.