Streetview Brinkhoekweg 53 A Zwolle

Brinkhoekweg 53 A, 8034 PB Zwolle

110 m² Bouwjaar 1920

Brinkhoekweg 53 A is een appartement in Zwolle, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €794.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
110 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Brinkhoekweg 53 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Zwolle

120 Inwoners
45 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
46 Woningvoorraad
€794.000 Gem. woningwaarde Langenholte
78% Koopwoningen
28 Inwoners per km²

Locatie van Brinkhoekweg 53 A

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Brinkhoekweg 53 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Brinkhoekweg 53 A?

De prijsindicatie voor Brinkhoekweg 53 A ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Langenholte is €794.000. Dat komt neer op circa €7.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brinkhoekweg 53 A zich tot de wijk Langenholte?

Brinkhoekweg 53 A is een appartement van 110 m² in de wijk Langenholte. De buurt telt 46 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brinkhoekweg 53 A?

Brinkhoekweg 53 A is een appartement in Langenholte, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brinkhoekweg 53 A vergeleken met de buurt?

Brinkhoekweg 53 A heeft 110 m² woonoppervlakte. In Langenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €794.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Langenholte?

De wijk Langenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €794.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langenholte?

Vanuit Brinkhoekweg 53 A in Langenholte bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Langenholte?

Zorg en onderwijs in de buurt van Brinkhoekweg 53 A: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 2.9 km, middelbare school op 3.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Langenholte?

Recreatie nabij Langenholte: restaurant (2.7 km), cafe (4.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Brinkhoekweg 53 A?