Streetview Strielandsebeek 14 Zwolle

Strielandsebeek 14, 8033 DT Zwolle

173 m² Bouwjaar 1978 Label B

Strielandsebeek 14 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en een perceel van 227 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
227 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Strielandsebeek 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Strielandsebeek 14

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.5%
CO₂-emissie
29.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zwolle

3375 Inwoners
1460 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1451 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Aa-landen-Oost
66% Koopwoningen
6.013 Inwoners per km²

Locatie van Strielandsebeek 14

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Strielandsebeek 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Strielandsebeek 14?

De gemiddelde woningwaarde in Aa-landen-Oost is €333.000. Dat komt neer op circa €1.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Strielandsebeek 14 zich tot de wijk Aa-landen-Oost?

Strielandsebeek 14 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Aa-landen-Oost. De buurt telt 1.451 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.013 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Strielandsebeek 14?

Strielandsebeek 14 is een woonhuis in Aa-landen-Oost, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Strielandsebeek 14 vergeleken met de buurt?

Strielandsebeek 14 heeft 173 m² woonoppervlakte. Het perceel is 227 m². In Aa-landen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Strielandsebeek 14 en wat betekent dat?

Strielandsebeek 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.28 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Aa-landen-Oost?

De wijk Aa-landen-Oost in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aa-landen-Oost?

Vanuit Strielandsebeek 14 in Aa-landen-Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aa-landen-Oost?